fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Palma Villa

1.800.000 për m2
Ksamil,
shto tek të preferuarat

Palma Villa

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Palma Villa është një hotel luksoz me katër yje në Qendrën e Ksamilit, Sarandë. Ka 31 dhoma (secila 3-4 shtretër), një restorant prej 200 m², një pishinë 140 m², 50 parkingje dhe dhoma të tjera shërbimi. Është e mobiluar. Ajo ka një pamje të bukur. Ka një mundësi për ta përdorur tarracën si bar-kafe.

Shikime Total: 1,316 , Shikime Sot 13 

Adresa: Ksamil
Qyteti:
Vend: Albania
Id E Pronës: 19047
Çmimi: 1.800.000 për m2
Sipërfaqja e Pronës: 1.648 m2
Dhomat: 31
Kate Totale: 1
Statusi: Available
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni