fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 2400m2 truall ne Bregdet, Qeparo Vlore

130 euro/m2
Qeparo, Vlore, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shiten dy parcela truall ne Bregdet me nga 1200m2 sejcila vec e vec ose te dyja se bashku. Ndodhen ne Qeparo shume prane detit. Lejohet ndertimi i vilave dhe hoteleve (sipas Planit te Pergjithshem). Ka infrastrukture te mire. Trualli eshte me certifikate.
Shitet me 130 euro/m2
Per me shume info na telefononi ne 0698973149

Shikime Total: 269 , Shikime Sot 1 

Adresë: Qeparo, Vlore
Qyteti: ,
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21086
Çmimi: 130 euro/m2
Sipërfaqja e pronës: 2.400 m2
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet toke 4.4 Dynym ne Qeparo, Vlore

100 Euro/m2
4.438 m2
sipërfaqja
October 28, 2021
krahaso

Shitet 6000m2 truall ne Bregdet, Dhermi me 1...

120 euro per m2
6.000 m2
sipërfaqja
July 2, 2021
krahaso

Shitet 5 hektare truall ne Bregdet Livadh, H...

120 euro per m2
50.000 m2
sipërfaqja
July 2, 2021
  • Reset Password

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni