fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 2400m2 truall ne Bregdet, Qeparo Vlore

130 euro/m2
Qeparo, Vlore, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shiten dy parcela truall ne Bregdet me nga 1200m2 sejcila vec e vec ose te dyja se bashku. Ndodhen ne Qeparo shume prane detit. Lejohet ndertimi i vilave dhe hoteleve (sipas Planit te Pergjithshem). Ka infrastrukture te mire. Trualli eshte me certifikate.
Shitet me 130 euro/m2
Per me shume info na telefononi ne 0698973149

Shikime Total: 1,265 , Shikime Sot 2 

Adresa: Qeparo, Vlore
Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 21086
Çmimi: 130 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 2.400 m2
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

500.000 euro
200 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 1248m2 truall ne vijen e pare ne Plaz...

250 euro per m2
1.248 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 8000m2 truall ne Borsh prane vijes pa...

200 euro per m2
8.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
24 Mars, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni