fbpx
Advanced Search
Rezultatet e kërkimit tuaj

About Me

Pavarësisht nëse është duke punuar me një blerës të ri, apo me një investitor me përvojë, Kristaqi dallohet për përkushtimin e tij të pashembullt në arritjen e synimeve dhe zotëron ​​një aftësi të pashoqe për zgjidhjen e problemeve – një aftësi thelbësore për të asistuar klientët e tij nëpër sfidat e tregut të sotëm të pasurive të patundshme.  Fokusi i tij është t’i shërbej klientëve të tij me ndershmëri, integritet dhe diskrecion si një ndërmjetës i besueshëm dhe i ditur, i përkushtuar dhe me rezultate të jashtëzakonshme.

Kristaqi është një konsulent i akteve të ndërmjetësimit dhe zhvillimit të investimeve të reja në pasuri të patundshme.  

Loading

Detajet e Kontaktit

Skype: kris.gerveni1
Në faqen e internetit: www.marsial.com.al

Më Kontaktoni

  My Listings

  krahasoni

  Shitet apartament 1+1, 54 mije euro, Porti i...

  54.000 euro
  1
  bedrooms
  1
  baths
  48 m2
  size
  3 Nëntor, 2021
  krahasoni

  Shitet Ambient Tregtar dhe Biznes i suksessh...

  350.000 Euro
  1
  baths
  103 m2
  size
  7 Shtator, 2021
  krahasoni

  Shitet Aktivitet Restorant Agroturizëm pranë...

  7
  bedrooms
  20
  baths
  18.300 m2
  size
  23 Gusht, 2021
  krahasoni

  Shitet 5500 m2 Truall ne Jalë, Bregdeti Vlor...

  110 Euro/m2
  5.500 m2
  size
  28 Maj, 2021
  krahasoni

  Jepet me qira apartament 3+1 tek Liqeni That...

  500 euro/muaj
  3
  bedrooms
  2
  baths
  130 m2
  size
  16 Janar, 2023
  krahasoni

  Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

  110.000 Euro
  2
  bedrooms
  1
  baths
  87 m2
  size
  30 Gusht, 2022
  krahasoni

  Shitet Apartament 1+1, 68m2, Kompleks Vilash...

  Duke filluar nga... 2.500 Euro / m2
  1
  bedrooms
  1
  baths
  68 m2
  size
  30 Gusht, 2022
  krahasoni

  Jepet me qira kati trete i nje vile prane Qy...

  800 euro/muaj
  5
  bedrooms
  167 m2
  size
  19 Gusht, 2022
  • Reset Password

  • Kerkim i Avancuar

  • Exchange

  • Shikime

   Loading

  Krahasoni