fbpx
Të Gjitha Veprimet
Të Gjitha Llojet
Të Gjitha Qytetet
Qyteti Studenti
Të Gjitha Vendet/Shtetet

Pronat e listuara nëQyteti Studenti

krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
banjo
87 m2
Sipërfaqja
30 Gusht, 2022
krahasoni

Apartament me Qira, 2+1 Rruga e Elbasanit

700 Euro
2
dhoma gjumi
2
banjo
120 m2
Sipërfaqja
24 Gusht, 2021
krahasoni

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tiran...

1.100 euro/m2
1
banjo
35 m2
Sipërfaqja
25 Shkurt, 2021
krahasoni

Okazion: Shitet 1170m2 truall tek Vilat Gjer...

350.000 euro
alba-gerveni
28 Gusht, 2019
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen Prev Tjetër

Krahasoni