fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tirana Golden Park

1.100 euro/m2
Rruga e Kavajës, ,
shto tek të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shiten 2 Dyqane në Kompleksin Tirana Golden Park. Kompleksi është i sapo përfunduar, ndodhet në një zonë me komunitet të madh në numër dhe e zhvillime të reja. Kërkesa e lartë për banim në këtë zonë i jep investimit tuaj apo edhe biznesit tuaj garanci se do të jetë gjithmonë në rritje.

Komplektsi Tirana Golden Park ndërtuar nga MGB sh.p.k. ofron ndertim të një cilesie të lartë i vendosur në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me zhvillim të vrullshem. Vetëm 15 minuta nga qëndra e Tiranës. Dalje direkte në unazën e madhe që të çon në TEG. Kompleksi ndodhet Perballë Spitalit Amrikan 3 dhe Ish Fabrikës së Birrës.

Shikime Total: 1,156 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga e Kavajës
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42526
Çmimi: 1.100 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 35 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 54 m2
Tualete: 1
Kati: 0
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet Lokal Bar-Kafe ne Laprake per 139mije...

139.000 euro
1
tualete
68 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
17 Mars, 2022
krahasoni

Jepet me qira ambient 160m2 prane Stadiumit ...

700 euro/muaj
1
tualete
160 m2
sipërfaqja
2 Shkurt, 2022
krahasoni

Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

2.000.000 euro
390 m2
sipërfaqja
1 Shkurt, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni