fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tirana Golden Park

1.100 euro/m2
Rruga e Kavajës, ,
shto tek të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi i Pronës

  Shiten 2 Dyqane në Kompleksin Tirana Golden Park. Kompleksi është i sapo përfunduar, ndodhet në një zonë me komunitet të madh në numër dhe e zhvillime të reja. Kërkesa e lartë për banim në këtë zonë i jep investimit tuaj apo edhe biznesit tuaj garanci se do të jetë gjithmonë në rritje.

  Komplektsi Tirana Golden Park ndërtuar nga MGB sh.p.k. ofron ndertim të një cilesie të lartë i vendosur në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me zhvillim të vrullshem. Vetëm 15 minuta nga qëndra e Tiranës. Dalje direkte në unazën e madhe që të çon në TEG. Kompleksi ndodhet Perballë Spitalit Amrikan 3 dhe Ish Fabrikës së Birrës.

  Loading

  Adresa: Rruga e Kavajës
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Vend: Albania
  Id E Pronës: 42526
  Çmimi: 1.100 euro/m2
  Sipërfaqja e Pronës: 35 m2
  Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 54 m2
  Tualete: 1
  Kati: 0
  Kate Totale: 1
  Statusi: Available

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet Lokal Bar-Kafe ne Laprake per 139mije...

  139.000 euro
  1
  tualete
  68 m2
  sipërfaqja
  kris-gerveni
  17 Mars, 2022
  krahasoni

  Jepet me qira ambient 160m2 prane Stadiumit ...

  700 euro/muaj
  1
  tualete
  160 m2
  sipërfaqja
  2 Shkurt, 2022
  krahasoni

  Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

  2.000.000 euro
  390 m2
  sipërfaqja
  1 Shkurt, 2022

  Krahasoni