fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira vile tre katshe tek 21-shi me 850euro/muaj

850 euro/muaj
Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira kati i dyte dhe i trete (qe jane te lidhur bashke si dubleks) i nje vile tre katshe. Vila eshte pozicionuar pas Hotelit Mondial. Vila eshte e organizuar ne nje dhome te madhe ndenjeje, nje studio, tre dhoma gjumi, nje dhome ngrenje, nje aneks gatimi, dy banjo, dy veranda, dy ballkone. Vila ka nje oborr perpara. Eshte e mobiluar bukur. Ka punime shume cilesore, ka te instaluar 6 kondicionere. Ka nje vend parkimi perpara portes. Nqs ka nevoje per me shume vende parkimi, mund te gjenden ne pallatin ngjitur (me pagese 30 euro/muaj). Eshte Zone me infrastrukture shume te mire. Ndodhet nje shkolle, kopesht, cerdhe. Zona eshte e qete dhe pa probleme. Mund te perdoret per banim, por mund te perdoret edhe per Biznes.
Preferohet te jepet me qira per afatgjate.
Jepet me 850 euro/muaj.
Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149

Shikime Total: 955 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
Qyteti:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42555
Çmimi: 850 euro/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 220 m2
Dhomat: 6
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepet me qira nje apartament 1+1 ne Rrugen 5...

26.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
67 m2
sipërfaqja
5 Janar, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni