fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet Apartament 2+1 Pallati Moxart, Qëndër, Tiranë

1.700 Euro/m²
Rr: Dervish Hatixheja, ,
Shto te të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Stili Francez në qendër të Tiranës! Një apartament 2+1, me dritë dhe diell në një nga godinat më të veçanta.

Apartament 2+1 në Shitje në Pallatin Mozart, Bulevardi Zogu i I-rë, shumë pranë Qëndrës së Tiranës. Apartamenti përbëhet nga Dhoma e Ndenjes e me stil të hapur por e madhe dhe e ndriçuar  nga dy dritare të mëdha dhe akses të drejtpërdrejtë në ballkon, 2 Dhoma gjumi dhe 2 tualete. Planimetri e rregullt. Punime tepër cilësore.

Moxart nga Lim-Em

Lim-Em ka kënaqësinë të prezantojë projektin Mozart, ndërtimin që pritet të jetë një nga monumentet e Arkitekturës në Shqipëri. Një projekt plotësisht i drejtë me 12 kate, i vendosur në Bulevardin e Tiranës, në truallin 5000 m² i cili do t’ju japë ndjesinë e mrekullueshme sikur jetoni në të kaluarën. Projekti përbëhet nga dy hyrje të stilit austriak të vendosura përgjatë Rrugës Dervish Hatixheja, pranë me Ministrinë e Drejtësisë dhe 5 minuta larg në qendër të qytetit të Tiranës, Prona përfiton shumë nga një lidhje e pashembullt në të gjithë Sheshin Skënderbej. Apartamentet Mozart janë gati të përfitojnë nga potenciali pozitiv ekonomik i zonës, gjë që e bën vendbanimin investimin më të mirë për të marrë me qira ose për të jetuar për ata që e duan luksin dhe qendrën e qytetit. Ndërsa tregu kohët e fundit ka provuar nivele rekord në rritjen e qirasë mbi 3% gjatë dy viteve të fundit një hotel në këtë zonë ishte më i përshtatshmi për kompleksin dhe ka zënë 5 kate klasike në një stil vienez duke pritur të bëhet një magnet për turistët .

Pikat kryesore te projektit

 • Me vendndodhje qendrore, pranë Ministrisë së Drejtësisë, Mozart është vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës.
 • Lartësia e kateve, 320 cm, e cila është më shumë se standardi e ben Mozart një ndër ndërtimet më luksoze në Tiranë

Shikime Total: 677 , Shikime Sot 2 

Adresë: Rr: Dervish Hatixheja
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42530
Çmimi: 1.700 Euro/m²
Sipërfaqja e pronës: 127 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 127 m2
Dhoma: 3
Dhoma : 2
Tualete: 2
Kati: Kati 6
Kate Totale: 1
Tualete: 2
Çatia: Yes
Statusi: Available
Dokumentat: Përfundon në 2021
walscore92 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Thate, Tira...

1.100 euro per m2
kris-gerveni
January 4, 2022

Shitet apartament 2+1 te FRESKU per 67mije e...

67.000 euro
kris-gerveni
December 17, 2021
krahaso

Shitet apartament 2+1+2b + ballkon me siperf...

72.000 euro
2
dhoma
2
tualete
104 m2
sipërfaqja
November 22, 2021
 • Reset Password

 • Kërkoni Pronat

 • Na Kontaktoni

  • Instagram

  • Facebook

  Krahasoni