fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Apartament 3+1 Pallati Moxart, Qëndër, Tiranë

1.700 Euro/m²
Rr: Dervish Hatixheja, ,
shto tek të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Stili Francez në qendër të Tiranës! Një apartament 3+1+2+2,  Kati i Parë Banim, orientim Jug- Perëndim. Pallati Moxart është një nga godinat më me stil unik në Tiranë!
Apartament 3+1 në Shitje në Pallatin Mozart, Bulevardi Zogu i I-rë, shumë pranë Qëndrës së Tiranës. Apartamenti përbëhet nga Dhoma e Ndenjes e me stil të hapur por e madhe dhe e ndriçuar  nga dy dritare të mëdha dhe akses të drejtpërdrejtë në ballkon, 3 Dhoma gjumi, njëra me ballkon, tualet dhe garderobë, dhe tualet dhe ballkon. Planimetri e rregullt. Punime tepër cilësore.

Moxart nga Lim-Em

Lim-Em ka kënaqësinë të prezantojë projektin Mozart, ndërtimin që pritet të jetë një nga monumentet e Arkitekturës në Shqipëri. Një projekt plotësisht i drejtë me 12 kate, i vendosur në Bulevardin e Tiranës, në truallin 5000 m² i cili do t’ju japë ndjesinë e mrekullueshme sikur jetoni në të kaluarën. Projekti përbëhet nga dy hyrje të stilit austriak të vendosura përgjatë Rrugës Dervish Hatixheja, pranë me Ministrinë e Drejtësisë dhe 5 minuta larg në qendër të qytetit të Tiranës, Prona përfiton shumë nga një lidhje e pashembullt në të gjithë Sheshin Skënderbej. Apartamentet Mozart janë gati të përfitojnë nga potenciali pozitiv ekonomik i zonës, gjë që e bën vendbanimin investimin më të mirë për të marrë me qira ose për të jetuar për ata që e duan luksin dhe qendrën e qytetit. Ndërsa tregu kohët e fundit ka provuar nivele rekord në rritjen e qirasë mbi 3% gjatë dy viteve të fundit një hotel në këtë zonë ishte më i përshtatshmi për kompleksin dhe ka zënë 5 kate klasike në një stil vienez duke pritur të bëhet një magnet për turistët .

Pikat kryesore te projektit

  • Me vendndodhje qendrore, pranë Ministrisë së Drejtësisë, Mozart është vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës.
  • Lartësia e kateve, 320 cm, e cila është më shumë se standardi e ben Mozart një ndër ndërtimet më luksoze në Tiranë

Shikime Total: 1,490 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rr: Dervish Hatixheja
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42565
Çmimi: 1.700 Euro/m²
Sipërfaqja e Pronës: 137 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 137 m2
Dhomat: 4
Dhoma gjumi: 3
Kati: Kati 1
Kate Totale: 9
Statusi: i Padisponueshëm
Dokumentat: Përfundon në 2021
walscore92 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni