fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet Apartament 2+1, buzë Rrugës së Durrësit, Tiranë

98.000 Euro
Rr. Mihal Duri, ,
Shto te të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Title Here

Shitet Apartament i tipologjisë 2+1+1, Sipërfaqja 73. Apartamenti aksesohet nga rruga Mihal Duri, dhe është buzë rrugës së Durrësit, shume pranë Qëndrës së Tiranës, vetëm 6 min ecje drejt Sheshit Skënderbej. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të dhe të fundit të një pallati ekzistues. Ai është i rikonstruktuar, i ndarë në 2 dhoma gjumi, kuzhinë të veçuar, dhe dhomë ndenje! Apartamenti shitet i mobiluar me mobilje stil eklektik modern, ka tavane të varura, pllaka qeramike imitim parketi. I gjithë apartamenti, përfshi dhe tualetin, është i ndriçuar me dritë natyrale dhe orientim nga rruga e Durrësit dhe nga rruga Mihal Duri.

Vendndodhja e ben nje investim optimal për nje apartament të dytë pasi zona është shumë e kërkuar për qiramarrje. Gjithashtu një investim optimal është edhe përshtatja për zyrë. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

Shikime Total: 519 , Shikime Sot 7 

Adresë: Rr. Mihal Duri
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43546
Çmimi: 98.000 Euro
Sipërfaqja e pronës: 73 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 73 m2
Dhoma: 2
Dhoma : 2
Tualete: 1
Kati: 5
Kate Totale: 5
Garazh: jo
Tualete: 1
Çatia: Yes
Konstruksioni: Composite
Statusi: Available
Dokumentat: Te Rregullta
walscore91 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Apartament 2+1, 85 m2, Tiranë

85.000 Euro
2
dhoma
1
tualete
85 m2
sipërfaqja
October 26, 2021
krahaso

Shitet Apartament 2+1, Rruga 4 Deshmoret, Ti...

127.000 Euro
2
dhoma
2
tualete
102 m2
sipërfaqja
October 12, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni