fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Farkë, Tiranë

1.350 euro/m2
Rruga Hiqmet Buzi, , ,
shto tek të preferuarat
Shitur

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Apartament për shitje 2+1+2 në një nga rezidencat më të reja pranë Liqenit të Thatë dhe Parkut të Liqenit Artificial dhe Unazës së Madhe!
Kompleksi është në ndërtim dhe ndodhet ne rrugen “Hiqmet Buzi” dhe “Mustafa Xhabrahimi, ne Selite, Njesia Administrative Farke. Ai përbëhet nga godina banimi 3 katëshe, me një kat parkim nëntokë,  me hapësira të bollshme të gjelbëruara për këmbësoret. Zona shquhet për qetësi, ajër të pastër dhe akses të drejtpërdrejt në parqe urbane dhe natyrale. Lartësia e ulët e banesave, afërsia me natyrën, qetësia dhe infrastruktura e re e zhvillimeve e bën këtë zonë edhe më elitare duke ju udhëhequr drejt një stili jetese të shëndetshëm dhe luksoz.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale 119.19 m2 dhe 106.57 m2 neto. Ai është i organizuar në: Ambient Dite të stilit të hapur me ndenjje, kuzhinë, ambient ngrënie, dhe dalje në ballkon me pamje panoramike. 2 dhoma gjumi, njëra nga këto me tualet, korridori dhe tualeti tjetër. Apartamenti ka planimetri të rregullt.
Cilësia e punimeve që ofrohet është me standartin më të lartë. Dritare termike me dopioxham, tullë antisizmike, sistem izolimi kapot.
Sistem qëndror multisplit për chiller.

Për më shumë informacion apo vizitë në pronë, ju lutem na kontaktoni !

Shikime Total: 1,798 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga Hiqmet Buzi
Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42519
Çmimi: 1.350 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 119 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 119 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni