fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Apartament 2+1, 100 m2, Rezidenca VIND, Ali Demi

950 euro/m2
Rr: Ali Demi, ,
shto tek të preferuarat
Shitur

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Apartament për shitje në një kompleks të ri në rrugën Ali Demi Tiranë. Apartamenti është i Tipologjisë 2+1+2 dhe ndodhet në Katin e Parë. Përbëhet nga 2 Dhoma Gjumi, njëra me tualet brenda, dhe  Dhomë ndenje me ballkon e kuzhinë.

Apartamenti përbri është gjithashtu në shitje nga ne dhe ofron mundësinë e ndarjes në 3+1 dhe 1+1 ose bashkimit në një ambient të vetëm dhe shfrytëzimit të tij për biznes apo shërbime.

Garazhe

Shiten 3 Garazhe në nivelin -1 të kompleksit. Çmimi: 12000 Euro/Secili

Kompleksi VIND

Kompleksi VIND, është pozicionuar në një nga lagjet më të njohura dhe me histori në Tiranë, Ali Demi.

Projektuar e ndërtuar në standarte bashkëkohore evropiane, kompleksi VIND ofron hapësira komode dhe moderne për familjen, në një oaz të gjelbër e relaksues.

 • 2 kate parkim nëntokësor
 • Hapësira të gjelbra argëtimi
 • Cilësi e lartë dhe standarte bashkëkohore
 • Termoizolim dhe izolim akustik

Vendndodhja:

• 200 m nga Materniteti I Ri
• 100 m nga Fusha Ali Demit

Shikime Total: 1,354 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rr: Ali Demi
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42470
Çmimi: 950 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 99 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 99 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kati: Kati 1
Kate Totale: 8
Garazh: 3
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
 • Ndryshoni Passwordin

 • Exchange

 • Kërkoni Pronat

 • Na Kontaktoni

  • Llogaritësi i Kredisë

  Krahasoni