fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e Rinasit

70 euro per m2
Rruga e Rinasit, , , ,
shto tek të preferuarat

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e Rinasit

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet trualli industrial ne Rrugen e Re te Rinasit. Siperfaqja e truallit eshte 4645m2. Pjeserish ndodhet ne vijen e pare qe mund te perdoret per “Show Room”, pra per reklame. Ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem dhe te kufizuar nga te tre anet me rruge.
Sipas Planit te Pergjithshem te miratuar lejohet te ndertohen ndertesa deri ne 3 kate, per sherbime dhe banim.
Ka shume pak zone ku lejohen ndertimet ne kete rruge. Dhe ky truall eshte i perfshire ne kete zone.
Cmimi eshte 70 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni +355698973149.

Shikime Total: 887 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga e Rinasit
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42452
Çmimi: 70 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 4.645 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni