fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

SHITET Apartament 3+1, Rruga 5 Maji, Tiranë

96.000 Euro
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat
Okazion

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Apartament 3+1+2+1 S=113m²

Apartamenti është pjesë e një kompleksi prestigjioz në zonën më të kërkuar rrishtazi të Tiranës. Ndodhet në kat të 6 banimi dhe përbëhet nga 3 dhoma gjumi, njëra me WC me dritare brenda, Dhoma e ndenjes me dalje në Ballkon, dhe Wc të 2-të. Orientimi është Jug-lindje dhe dritaret e bollshme ofrojnë dritë natyrale 12 muaj viti!

Apartamenti është në fazën përfundimtare dhe i banueshëm brenda Verës 2021. Kompleksi AlbEdil ofron punime tepër cilësore dhe zhvillim urban të kompleksit me akses të dedikuar për banorët, shërbimet, hapësira të gjelbëruara, e garazhde.

Apartamenti ndodhet vetëm pak minuta larg unazës së qëndrës së qytetit dhe pranë qëndrës më të madhe të tregëtimit me shumicë e pakicë të mallrave të ndryshme. Na kontaktoni për një vizitë pranë kompleksit!

Shikime Total: 665 , Shikime Sot 2 

Adresë: Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42423
Çmimi: 96.000 Euro
Sipërfaqja e pronës: 113 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 113 m2
Dhoma: 4
Dhoma : 3
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Tualete: 2
Çatia: Yes
Konstruksioni: Concrete
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

Shitet apartament 2+1 dhe garazh mes Bllokut...

155.000 euro
kris-gerveni
January 27, 2022

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Thate, Tira...

1.100 euro per m2
kris-gerveni
January 4, 2022

Shitet apartament 2+1 te FRESKU per 67mije e...

67.000 euro
kris-gerveni
December 17, 2021
  • Reset Password

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni