fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tiranë

110.000 Euro
Rruga Sali Nivica, Tiranë, , ,
shto tek të preferuarat

Kristaq Gerveni

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Shitet Apartament i Tipologjisë 2+1, në Zonën e Ali Demit, Pranë Tregut Elektrik dhe Lulishte Çamëria në Tiranë.
  Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një ndërtese 6 katshe, të ndërtuar pas vitit 2000, në rrugën Sali Nivica, Tiranë. Ai përbëhet nga 2 Dhoma Gjumi, 1 Dhomë Ndjenje, Kuzhinë e Vecuar, 1 Tualet dhe 2 Ballkone. Apartamenti Shitet i Mobiluar.
  Apartamenti ka orientim Lindj- Jug – Perendim, qe favorizon Ndriçim dhe Ventilim optimal gjatë gjithë ditës në të gjitha Ambientet. Zona eshte zone e qete rezidenciale por gjithashtu nje nga lagjet me te preferuara prane Qendres, Qytetit Studenti dhe shume institucioneve Arsimore dhe Qeveritare.

  Loading

  Adresa: Rruga Sali Nivica, Tiranë
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Afghanistan
  Id E Pronës: 44408
  Çmimi: 110.000 Euro
  Sipërfaqja E Pronës: 87 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
  Dhomat: 3
  Dhoma gjumi: 2
  Tualete: 1
  Kati: 4
  Kate Totale: 6
  Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Ballkon
  Pllaka
  Mobilim
  Kuzhine
  Ajer i Kondicionuar
  walscore66 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  Listim i Ri!

  Shitet Apartament 2+1, Linzë, Tiranë

  110.000
  2
  dhoma gjumi
  2
  banjo
  107 m2
  Sipërfaqja
  26 Maj, 2024
  krahasoni
  Ekskluzive

  Shiten 4 Apartamente 3+1, Akses Tirana, Tira...

  153.600
  3
  dhoma gjumi
  2
  banjo
  128 m2
  Sipërfaqja
  5 Prill, 2024
  krahasoni
  Rezervuar

  Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, T...

  Euro/m²
  1
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  65 m2
  Sipërfaqja
  17 Janar, 2024
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni