fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira, Zyrë 3+1, 100m2, Rr. Durrësit, Tiranë

550 Euro/muaj
Rr. Durrësit, ,
shto tek të preferuarat
OKAZION

Alban Demirxhiu

Telefoni:00355672062483
Email:alban.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira,
Zyrë 3+1, 100m2, Rr. Durrësit, Tiranë.
E pozicionuar në katin e parë, apartament bosh, i përshtatur për zyrë, të gjitha janë dhomat të shtruara me parket.
Pamje dhe ndriçim të bollshëm natyral, në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.

Shikime Total: 307 , Shikime Sot 3 

Adresa: Rr. Durrësit
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Zip: 1001
Vend: Albania
Id E Pronës: 44413
Çmimi: 550 Euro/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 100 m2
Dhomat: 3
Tualete: 1
Kati: 1
Kate Totale: 1
Konstruksioni: Tulla
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
Parket
Ajer i Kondicionuar
walscore91 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepet me Qira Zyrë 51 m2, Bulevardi Zogu i I...

300 Euro/muaji
1
tualete
52 m2
sipërfaqja
28 Maj, 2021
krahasoni

Jepet me qira 230m2 ambient biznesi prane Mi...

1.500 euro/muaj
2
tualete
230 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
23 Janar, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni