fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me Qira Zyrë 51 m2, Bulevardi Zogu i I-rë, Tiranë

300 Euro/muaji
Bulevardi Zogu i I, , ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me Qira Zyrë 51.5m2, tek Fakulteti i Shkencave Kati Dytë mbi OTP BANK ose Argjendari Gjikondi!

Zyra është gjysëm e mobiluar dhe ka 1 tualet. Taksat dhe shpenzimet i paguan qiramarrësi. Kontrata fillestare minimalisht 1-vjeçare
Dy pagesa qeraje jepen në lidhjen e kontratës!

Shikime Total: 345 , Shikime Sot 1 

Adresë: Bulevardi Zogu i I
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43200
Çmimi: 300 Euro/muaji
Sipërfaqja e pronës: 52 m2
Dhoma: 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
walscore91 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira 230m2 ambient biznesi prane Mi...

1.500 euro/muaj
2
tualete
230 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
January 23, 2021

Krahasoni