fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me Qira Zyrë 51 m2, Bulevardi Zogu i I-rë, Tiranë

300 Euro/muaji
Bulevardi Zogu i I, , ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me Qira Zyrë 51.5m2, tek Fakulteti i Shkencave Kati Dytë mbi OTP BANK ose Argjendari Gjikondi!

Zyra është gjysëm e mobiluar dhe ka 1 tualet. Taksat dhe shpenzimet i paguan qiramarrësi. Kontrata fillestare minimalisht 1-vjeçare
Dy pagesa qeraje jepen në lidhjen e kontratës!

Shikime Total: 521 , Shikime Sot 1 

Adresa: Bulevardi Zogu i I
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43200
Çmimi: 300 Euro/muaji
Sipërfaqja e Pronës: 52 m2
Dhomat: 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Statusi: Available
walscore91 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni
OKAZION

Jepet me qira, Zyrë 3+1, 100m2, Rr. Durrësit...

550 Euro/muaj
1
tualete
100 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
krahasoni

Jepet me qira 230m2 ambient biznesi prane Mi...

1.500 euro/muaj
2
tualete
230 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
23 Janar, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni