fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 5500 m2 Truall ne Jalë, Bregdeti Vlorës

110 Euro/m2
Rruga Andon Sheti,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 5500 m2 Toke Truall ne bregdet, Prane Plazhit Jale, Himare, Vlore. Prona ndodhet buzë kodrës duke ofruar pjerrësi optimale për ndërtim me pamje nga deti. Ndodhet në zonë ku lejohet ndërtimi sipas Planit të Përgjithshëm Vendor. Ka Infrastrukturë të mirë dhe akses të drejtpërdrejtë në pronë. Zonë e kërkuar me zhvillim të shpejtë Turistik. Disponon Çerftifikatë dhe dokumenta të rregullta ligjore. Shitet me 110 Euro/m2 dhe Çmimi është i padiskutueshëm! Për më shumë informacion na kontaktoni!

Shikime Total: 2,083 , Shikime Sot 3 

Adresa: Rruga Andon Sheti
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43193
Çmimi: 110 Euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 5.500 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 5.500 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available
Pamje Panoramike

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 10mije m2 truall ne Jale, Vlore

150 euro per m2
10.000 m2
sipërfaqja
2 Korrik, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni