fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me Qira Magazinë 400 m2, Domje, Tiranë

1.500 Euro/muaji
Domje, , ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira Magazinë, 400 m2, konstruksion Metalik dhe Panele Sandwich në Domje pranë Autostradës Tiranë-Durrës, dhe Parkut Industrial të Tiranës. Magazina është e sapo ndërtuar dhe është buzë rruge.

Shikime Total: 158 , Shikime Sot 2 

Adresë: Domje
Qyteti: ,
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43181
Çmimi: 1.500 Euro/muaji
Sipërfaqja e pronës: 400 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Konstruksioni: Steel
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Jepet me qira 800m2 Kapanon ne Autostrade, D...

2.000 euro/muaj
3
tualete
800 m2
sipërfaqja
March 15, 2021
krahaso

Jepet me qira 250m2 ambient biznesi prane PE...

500 euro/muaj
250 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
January 25, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni