fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 10mije m2 truall ne Jale, Vlore

150 euro per m2
Jale, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet nje truall 10mije m2 ne Jale. Trualli eshte pozicionuar 100 metra nga plazhi i Jales. Ndodhet midis rruges se plazhit dhe kodres ne Lindje. Eshte shume e pershtatshme per ndertim hoteli apo kompleks vilash. Ndodhet ne zone qe lejohet ndertimi (sipas planit te Pergjithshem). Eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Shitet me 150 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 353 , Shikime Sot 1 

Adresë: Jale, Albania
Qyteti: ,
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43259
Çmimi: 150 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 10.000 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 1248m2 truall ne vijen e pare ne Plaz...

250 euro per m2
1.248 m2
sipërfaqja
March 28, 2022
krahaso

Shitet 8000m2 truall ne Borsh prane vijes pa...

200 euro per m2
8.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 24, 2022
krahaso

Shiten 2 hektare truall ne Drimade, Dhermi m...

80 euro per m2
20.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 9, 2022

Krahasoni