fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 5 hektare truall ne Bregdet Livadh, Himare

120 euro per m2
Livadh, Himare Albania, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet nje truall 5 hektare ne Bregdet ne vije te pare ne Livadh, Himare. Trualli eshte pozicionuar ne nje koder te gjelberuar te veshur me peme dhe shkurre. Ndodhet ne kodren Perendimore te Plazhit te Livadhit. Ka nje pozicion dominues me pamje te mrekullueshme te te gjithe bregdetit. Eshte shume e pershtatshme per ndertim hoteli apo kompleks vilash. Eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Shitet me 120 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 181 , Shikime Sot 1 

Adresë: Livadh, Himare Albania
Qyteti: ,
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43260
Çmimi: 120 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 50.000 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet toke 4.4 Dynym ne Qeparo, Vlore

100 Euro/m2
4.438 m2
sipërfaqja
October 28, 2021
krahaso

Shitet 6000m2 truall ne Bregdet, Dhermi me 1...

120 euro per m2
6.000 m2
sipërfaqja
July 2, 2021
krahaso

Shitet 10mije m2 truall ne Jale, Vlore

150 euro per m2
10.000 m2
sipërfaqja
July 2, 2021
  • Reset Password

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni