fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 5 hektare truall ne Bregdet Livadh, Himare

120 euro per m2
Livadh, Himare Albania, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje truall 5 hektare ne Bregdet ne vije te pare ne Livadh, Himare. Trualli eshte pozicionuar ne nje koder te gjelberuar te veshur me peme dhe shkurre. Ndodhet ne kodren Perendimore te Plazhit te Livadhit. Ka nje pozicion dominues me pamje te mrekullueshme te te gjithe bregdetit. Eshte shume e pershtatshme per ndertim hoteli apo kompleks vilash. Eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Shitet me 120 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 761 , Shikime Sot 2 

Adresa: Livadh, Himare Albania
Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43260
Çmimi: 120 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 50.000 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

500.000 euro
200 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 1248m2 truall ne vijen e pare ne Plaz...

250 euro per m2
1.248 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 8000m2 truall ne Borsh prane vijes pa...

200 euro per m2
8.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
24 Mars, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni