fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 10400m2 truall mbi Liqenin e Thate me 130 euro/m2

130 euro per m2
Rruga Seit Bego, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 10400m2 toke qe ndodhet mbi liqenin Xhebrahim ne Sauk. Ndodhet ne nje maje kodre me pamje te mrekullueshme te Tiranes, Liqenit Artificial, dhe deri ne Dajt. Ka dy pronare. Mund te shitet edhe vec e vec ku siperfaqja me e madhe eshte 7250m2.
Cmimi eshte 130 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 468 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Seit Bego, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43261
Çmimi: 130 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 10.400 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni