fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Street View
Kërkim i Avancuar

Shitet Apartament 1+1, 68m2, Kompleks Vilash, Uji i Ftohtë, Vlorë

Duke filluar nga... 2.500 Euro / m2
Uji i Ftohtë, Vlorë, ,
shto tek të preferuarat

Kristaq Gerveni

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Njësi

  Përshkrimi I Pronës

  Shitet Apartament, pjesë e kompleksit Luksoz të një kompleksi Rezidencial me Pamje Panoramike nga Deti. Apartamenti është një mundësi e shkëlqyer investimi ose si alternativë për shtëpi pushimi.

  Detajet e Apartamentit:
  Kati: -1
  Seksioni: A
  Siperfaqe Apartamenti: 62.5 m2
  Siperfaqe te Perbashketa: 5,5 m2
  Siperfaqe Totale: 68 m2
  Tarracë: 20 m2
  Dhomë Ndenje: 1
  Dhoma Gjumi: 1
  Tualete: 1
  Ballkon: 1

  Kompleksi Rezidencial (3 kate, 2 kate nën tokë) në Uji i Ftohtë, Vlorë

  Pozicionimi

  Banesa ndodhet ne zonen “Uji i Ftohte” KALAJA, Vlore. . Parcela e perzgjedhur nga zhvilluesi ndodhet ne nje nga “ballkonet “ natyrale te kodrave te “Ujit te Ftohte” qe me pozicionin e pershtatshem ne nje kuote prej 45 m mbi nivelin e detit siguron nje pamje spektakolare te Gjirit te Vlores drejt perendimit. Aksesi eshte mjaft komod pasi parcela ndodhet 100m ne lindje te rruges Dhimiter Konomi.
  Detajet e ndertimit

  Fasada
  Kujdes I vecante do ti kushtohet trajtimit te fasades dhe materialeve te perdorura.
  Muret do te vishen me system kapote me polisterol 5cm te cilesise se larte perfunduar me rifiniture me material bashkekohore  me ngjyra te qarta.
  Kangjellat e ballkoneve e llozhave  do te jene me xham structural transparent me trashsi 2mm(1+1) te sistemit triplex per te ritur sigurine gjate shfrytezimit te struktures.
  Vetratat do te jene me dur-alumin me profil termik te cilesise se pare dhe dopio xham termik te cilesise me te larte per te ruajtur ekuliber termik sidomos ne periudhen e veres.

  Rifiniturat e brendeshme dhe intalimet
  -Tarracat janë me termo dhe hidroizolim sipas standartit të B.E-së.
  -Impianti i ngrohje/ftohjes i pozicionuar që në projekt.
  -Instalimet hidraulike janë bërë me materiale sipas standarteve të B.E-së.
  -Shkarkimet e ujërave të zeza sipas normave të B.E-se.
  -Të gjitha materialet elektrike janë prodhime të kompanisë Italiane BTicino.
  -Dyert e brendshme janë prodhim Italian i cilësisë së parë.
  -Dyert e jashtme janë prodhim Italian.
  -Materialet e rifiniturës për çdo apartament janë prodhime Europiane të cilsësisë së parë.

  Tipologjia e vilave

  Objekti eshte konceptuar si rezidence me dy seksione vendosur ne nje parcele mjaft te pershtatshme per nga orientimi  drejt detit ne perendim dhe rruges lokale ne lindje e duke lehtesuar aksesin e kembesoreve dhe automjeteve ne parkimet e parashikuara nen toke (26 poste) .Ne pjesen lindore objekti do te kete rethim minimal shoqeruar me porte unike hyrese per te dy seksionet per te ritur  privatesine  e banoreve.

  Loading

  Adresa: Uji i Ftohtë, Vlorë
  Qyteti:
  Zona:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Afghanistan
  Id E Pronës: 44380
  Çmimi: Duke filluar nga... 2.500 Euro / m2
  Sipërfaqja E Pronës: 68 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
  Dhomat: 1
  Dhoma gjumi: 1
  Tualete: 1
  Kati: -1
  Kate Totale: 3
  Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Veranda
  Pishine
  Pamje Panoramike
  Ballkon
  Oborr
  Tarrace e Gjelberuar
  Parket
  Pllaka
  Ashensor
  Parkim
  Pamje nga Deti
  Garazh të mbyllur
  Garazh të përbashkët
  Planimetri e Apartamentit 68 m2, Kati -1, Seksioni A
  sipërfaqja: 68 m2
  dhoma: 1
  banjot: 1
  çmimi: 170.000
  Apartament 1+1, Kati -1, Seksioni A pjese e Kompleksit te VIlave Prane Ujit te Ftohte, Vlore
  Planimetri e Apartamentit 68 m2, Kati -1, Seksioni A

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  OKAZION

  Shitet Apartament Modern 3+1, Lungomare, Vlo...

  2.500 €/m²
  3
  dhoma gjumi
  2
  banjo
  145 m2
  Sipërfaqja
  2 Prill, 2024
  krahasoni

  Shitet Apartament 2+1, Vlorë

  2
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  67 m2
  Sipërfaqja
  1 Gusht, 2023
  krahasoni

  Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

  500.000 euro
  200 m2
  Sipërfaqja
  28 Mars, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni