fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira kati trete i nje vile prane Qytetit Studenti

800 euro/muaj
Rruga Gramoz Pashko, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira kati i siperm i nje vile qe ndodhet ne Rrugen Gramoz Pashko prane Qytetit Studenti. Ndertesa eshte tre katshe dhe kati i trete i ka shkallet vecante nga katet e tjera. Ka nje siperfaqe prej 167m2 dhe eshte e organizuar ne nje sallon te madh me oxhak funksional, 3 dhoma gjumi, 2 kuzhina gatimi, 2 banjo, nje verande te madhe rreth 50m2 dhe dy ballkone perkatesisht ne dy dhoma gjumi. Vila eshte ne nje zone kodrinore shume te qete dhe te gjelbert. Ka asfalt deri tek porta. Eshte ndertim i ri dhe me pajisje shtepiake cilesore dhe me sistem kondicionimi. Vila eshte e rrethuar dhe me nje kopesht te kendshem perpara. Ka dy vende parkimi.
Preferohet te jepet me qira afatgjate.
Jepet me 800euro/muaj i diskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 281 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Gramoz Pashko, Tirane
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 44243
Çmimi: 800 euro/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 167 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 340 m2
Dhomat: 5
Dhoma gjumi: 5
Kati: 3
Kate Totale: 3
Garazh: 2
Konstruksioni: Tulla
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepet me qira vile trekatshe ne Kamez

2.000 euro/muaj
7
dhoma gjumi
390 m2
sipërfaqja
28 Prill, 2022
krahasoni

Vile me qira, 418 m2, prane Shkolles se Kuqe...

1.450 euro/muaj
9
dhoma gjumi
4
tualete
418 m2
sipërfaqja
21 Nëntor, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni