fbpx
Kërkim i Avancuar

Shitet 25mije m2 truall ne Porto Romano, Durres me 25 euro/m2

25 euro per m2
Porto Romano, Durres, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet nje truall ne ane te rruges kryesore per ne Fshatin Rinia. Trualli ka nje siperfaqe prej 25 000 m2. Eshte fushe, e lire. Ndodhet pas Porto Romanos ne largesine 2 kilometra. Eshte shume i pershtatshem per cdo lloj biznesi (kapanone, zyra, fabrika etj.). Zona eshte ne zhvillim te shpejte dhe cmimet po rriten cdo dite. Porto Romano, po projektohet dhe do te jete porti me i madh i Shqiperise.
Eshte i pajisur me dokumente te rregullta.
Shitet me 25 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni.

Loading

Adresa: Porto Romano, Durres
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Shqipëri
Id E Pronës: 44214
Çmimi: 25 euro per m2
Madhësia E Pronës: 25.000 m2
Prona Madhësia Lot: 0 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: certifikate

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 6 ha Truall Industrial pothuajse ngji...

30 euro per m2
60.000 m2
madhësia
kris-gerveni
2 Nëntor, 2022
krahasoni

Shitet 7000m2 truall ne Gjirin Lalzit (ngjit...

80 euro per m2
7.000 m2
madhësia
kris-gerveni
17 Mars, 2022

Kris Gerveni

Telefoni:
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni