fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Shitet vile trekatshe ne Prush, Tirane per 190mije euro

190.000 euro
Prush, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Shitet vile trekatshe ne Rrugen Kryesore te Prushit. Siperfaqja totale eshte 388.4m2. Trualli eshte 300m2.
  Kati perdhe eshte ne perdorim si Servis makinash.Mbyllet me qepena (me pult).
  Kati pare eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje dhome gatimi, dy banjo dhe verande te madhe. Eshte i mobiluar bukur.
  Kati dyte eshte hapesire e pandare dhe e pambaruar.
  Taraca ka mundesi per shtese.
  Ka pozicion shume te favorshem per biznes (kati perdhe) dhe per banim. Eshte vetem 200 metra larg Rruges Nacionale.
  Eshte me dokumenta te rregullta pronesie.
  Shitet 190mije euro.
  Per me shume info, na kontaktoni

  Loading

  Address: Prush, Tirane
  City:
  Area:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Shqipëri
  Property Id: 44205
  Price: 190.000 euro
  Property Size: 388 m2
  Property Lot Size: 300 m2
  Rooms: 12
  Bedrooms: 12
  Bathrooms: 0
  Kati: 3
  Kate Totale: 1
  Garazh: 3
  Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
  Statusi: I disponueshëm
  walscore2 / Car-Dependent more details here

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet vile 4katshe ne Vore per 300mije euro

  500 euro per m2
  12
  bedrooms
  6
  baths
  600 m2
  size
  23 Dhjetor, 2021
  krahasoni

  Shitet Aktivitet Restorant Agroturizëm pranë...

  7
  bedrooms
  20
  baths
  18.300 m2
  size
  23 Gusht, 2021
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni