fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet vile 4katshe ne Vore per 300mije euro

500 euro per m2
Rruga Lagjja e Re, Vore, ,
shto tek të preferuarat

Kristaq Gerveni

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Dy vilat jane ngjitur me njera tjetren te ndertuara ne nje truall 440m2. Siperfaqja e ndertimit eshte 150m2 per cdo kat. Vilat jane identike dhe me hyrje vec e vec. Vila eshte 4 katshe me dy porta te vecanta. Sejcila ka garazh me dy vende parkimi (gjysem bodrum). Kati pare eshte i organizuar me nje holl, dhome gjumi, aneks gatimi, banje dhe ballkon te madh. Kati dyte ka tre dhoma gjumi, banje dhe nje ballkon. Kati trete ka dy dhoma gjumi banje dhe nje ballkon. Shitet e gjitha, pra nuk ndahet.
  Vila eshte ndertuar ne vitin 2002. Ndodhet ne pjesen Veri-perendimore te Qytetit te Vores. Eshte vetem 10 minuta larg Aeroportit te Rinasit.
  Rruga perpara viles eshte duke u rikonstruktuar (me asfalt).
  Shitet 300mije euro.
  Per me shume info, na kontaktoni

  Loading

  Adresa: Rruga Lagjja e Re, Vore
  Qyteti: ,
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Albania
  Id E Pronës: 43739
  Çmimi: 500 euro per m2
  Sipërfaqja E Pronës: 600 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
  Dhomat: 14
  Dhoma gjumi: 12
  Tualete: 6
  Kate Totale: 1
  Statusi: I disponueshëm

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet vile trekatshe ne Prush, Tirane per 1...

  190.000 euro
  12
  dhoma gjumi
  388 m2
  Sipërfaqja
  4 Gusht, 2022
  krahasoni

  Shitet Aktivitet Restorant Agroturizëm pranë...

  7
  dhoma gjumi
  20
  banjo
  18.300 m2
  Sipërfaqja
  23 Gusht, 2021
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni