fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Ambient Biznesi ne Bregdet, Sarande

850.000 Euro
Gjiri i Midhjeve, Sarande, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet godinë banimi 4 kate në Gjirin e Midhjeve, Berdenesh, Sarandë. Sipërfaqja e truallit është 500m2. Sipërfaqja e gjurmës së ndërtimit dhe e secilit kat është 119m2. Gjithsej sipërfaqja e ndërtimit është 348m2!
Godina ndodhet vetem 150 metra nga vija e bregut te detit. Kati i parë ka 5 dhoma gjumi dhe banjë. Katet e tjera (2,3,4) kane secili nga tre apartamente (njeri është 2+1 dhe dy të tjerët 1+1). Apartamentet janë të mobiluara. Ka mundesi për të ndertuar edhe një papafingo në katin e sipërm.
Ka pamje të mrekullueshme të detit dhe të Qytetit të Sarandës.
Godina është me Leje Legalizimi dhe me Vertetim Hipotekor.
Mund të perdoret për hoteleri ose për apartamente banimi.
Shitet 850 mije euro.
Për më shume informacion rreth pronës dhe një vizitë në të, na kontaktoni.

Shikime Total: 201 , Shikime Sot 1 

Adresa: Gjiri i Midhjeve, Sarande
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Afghanistan
Id E Pronës: 44165
Çmimi: 850.000 Euro
Sipërfaqja e Pronës: 348 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 500 m2
Dhomat: 20
Kati: 4
Kate Totale: 4
Konstruksioni: Kompozit
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Te Rregullta
Veranda
Dhome Magazine
Pamje Panoramike
Ballkon
Oborr
Pllaka
Mobilim
Kuzhine
Parkim

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet vile 4-katshe ne Berdenesh, Sarande

950.000 euro
14
dhoma gjumi
14
tualete
560 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Shtator, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni