fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet vile 4-katshe ne Berdenesh, Sarande

950.000 euro
Berdenesh, Sarande, ,
shto tek të preferuarat

Shitet vile 4-katshe ne Berdenesh, Sarande

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Shitet nje vile 4-katshe ne Berdenesh, Sarande. Vila ndodhet ne nje pozicion me pamje te mrekullueshme te krejt Gjirit te Sarandes. Trualli i viles eshte 500m2. Ka rrethim me mur guri dhe porte metalike. Ka dy rruge (nga poshte dhe nga larte) per te arritur tek vila. Kati perdhe ka 5 garsoniere ne nje siperfaqe te pergjithshme prej 140 m2. Kati i dyte, i trete, dhe i katert kane nga tre apartamente 1+1. Ndersa ka projekt per t’u ndertuar nje papafingo 70m2 me verande po 70m2. Eshte per t’u ndertuar edhe tavani i parkimit. Ka 10 vende parkimi. Eshte ndertim i vitit 2002. Eshte shume e pershtatshme per hotel por edhe per shtepi private.
  Shitet 950mije euro.
  Per me shume info, na kontaktoni

  Loading

  Adresa: Berdenesh, Sarande
  Qyteti:
  Zona:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Shqipëria
  Id E Pronës: 44441
  Çmimi: 950.000 euro
  Sipërfaqja E Pronës: 560 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 500 m2
  Dhomat: 23
  Dhoma gjumi: 14
  Tualete: 14
  Kati: katert
  Kate Totale: 4
  Garazh: 10
  Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet Ambient Biznesi ne Bregdet, Sarande

  850.000 Euro
  348 m2
  Sipërfaqja
  26 Korrik, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni