fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira nje apartament ne RR. M. Shyri, Tirane

350 euro/muaj
RR. Myslym Shyri, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Jepet me qira nje apartament ne RR. M. Shyri, Tirane

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira nje apartament i mobiluar ne katin e trete te nje pallati prane Rr. Myslym Shyri. Eshte i pajisur me pajisje elektro-shtepiake cilesore. Ka kondicionere. Ballkoni eshte i mbyllur me vetrata. Apartamenti eshte i rikonstruktuar plotesisht, dhe eshte i shtruar me parket. Kalohet edhe nga Rruga e Kavajes (pas Spitalit Gjerman).
Preferohet familje (jo studente) dhe me kontrate afatgjate.
Jepet me qira mujore 350 euro/muaj i diskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 97 , Shikime Sot 1 

Adresa: RR. Myslym Shyri, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëria
Id E Pronës: 44477
Çmimi: 350 euro/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 52 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 52 m2
Dhomat: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
ID E Pronës: 13237
Kati: 3
Kate Totale: 3
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
walscore91 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepen me qira apartamente prane RTSH Tirane

12 euro per m2
5
dhoma gjumi
5
tualete
332 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
10 Nëntor, 2022
krahasoni

Jepet me qira apartament 3+1 me 350 euro/mua...

350 euro/muaj
75 m2
sipërfaqja
16 Maj, 2022
krahasoni

Jepet me qira apartament 2+1 prane Hotel DIP...

450 euro/muaj
94 m2
sipërfaqja
6 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni