fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

35 euro per m2
Petrele, ,
shto tek të preferuarat

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

Phone:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Shitet 5500m2 toke ne Luginen e Zaranikes, pas Kalase se Petreles. Ndodhet ne mes te pyllit me pisha, ne anen e majte te Lumit Zaranika. Eshte nje Oaz i vertete. I pershtatshem per ndertim vilash dhe per cdo aktivitet tjeter. Eshte me dokumente te rregullta.
  Shitet me 35 euro/m2.
  Per me shume info, na kontaktoni

  Loading

  Address: Petrele
  City:
  Area:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Shqipëria
  Property Id: 44482
  Price: 35 euro per m2
  Property Size: 5.500 m2
  Property Lot Size: 5.500 m2
  Rooms: 0
  Bedrooms: 0
  Bathrooms: 0
  ID E Pronës: 13238
  Kate Totale: 1
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  walscore0 / Car-Dependent more details here

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  OKAZION

  Shitet 5000m2 toke prane Rolling Hills, Lund...

  120 euro per m2
  5.000 m2
  size
  kris-gerveni
  20 Janar, 2023
  krahasoni

  Shitet 5000m2 prane Rrethrrotullimit te Fark...

  100 euro per m2
  5.000 m2
  size
  kris-gerveni
  6 Dhjetor, 2022
  krahasoni

  Shitet 2000m2 toke ne Farke, Tirane me 140mi...

  140.000 euro
  2.000 m2
  size
  kris-gerveni
  6 Dhjetor, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni