fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

35 euro per m2
Petrele, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet 5500m2 toke ne Luginen e Zaranikes, pas Kalase se Petreles. Ndodhet ne mes te pyllit me pisha, ne anen e majte te Lumit Zaranika. Eshte nje Oaz i vertete. I pershtatshem per ndertim vilash dhe per cdo aktivitet tjeter. Eshte me dokumente te rregullta.
Shitet me 35 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni

Loading

Adresa: Petrele
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Shqipëria
Id E Pronës: 44482
Çmimi: 35 euro per m2
Sipërfaqja E Pronës: 5.500 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 5.500 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
ID E Pronës: 13238
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta

Listime të Ngjashme

krahasoni
SHITUR

Shitet 5000m2 toke prane Rolling Hills, Lund...

120 euro per m2
5.000 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
20 Janar, 2023
krahasoni

Shitet 5000m2 prane Rrethrrotullimit te Fark...

100 euro per m2
5.000 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
6 Dhjetor, 2022
krahasoni

Shitet 2000m2 toke ne Farke, Tirane me 140mi...

140.000 euro
2.000 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
6 Dhjetor, 2022

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni