fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shiten 12 mije m2 toke prane Porto Romano, Durres

20 euro per m2
Rruga Vath Turja, Durres, ,
shto tek të preferuarat

Shiten 12 mije m2 toke prane Porto Romano, Durres

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Shiten 12 000m2 toke prane Porto Romanos. Toka ndodhet prane rruges kryesore per ne Fshatin Rinia. Eshte vetem 3 km larg portit. Ndodhet ne nje zone me zhvillim te shpejte. Eshte fushe dhe e lire.
  Cmimi 20 euro/m2.
  Per me shume info, na kontaktoni.

  Loading

  Adresa: Rruga Vath Turja, Durres
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Shqipëria
  Id E Pronës: 44426
  Çmimi: 20 euro per m2
  Sipërfaqja E Pronës: 12.000 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
  Dhomat: 0
  Dhoma gjumi: 0
  Tualete: 0
  Kate Totale: 1
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet 3500 m2 Truall Golem

  50 Euro/m2
  3.500 m2
  Sipërfaqja
  15 Mars, 2019
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni