fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Shiten 12 mije m2 toke prane Porto Romano, Durres

20 euro per m2
Rruga Vath Turja, Durres, ,
shto tek të preferuarat

Shiten 12 mije m2 toke prane Porto Romano, Durres

Phone:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Shiten 12 000m2 toke prane Porto Romanos. Toka ndodhet prane rruges kryesore per ne Fshatin Rinia. Eshte vetem 3 km larg portit. Ndodhet ne nje zone me zhvillim te shpejte. Eshte fushe dhe e lire.
  Cmimi 20 euro/m2.
  Per me shume info, na kontaktoni.

  Loading

  Address: Rruga Vath Turja, Durres
  City:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Shqipëria
  Property Id: 44426
  Price: 20 euro per m2
  Property Size: 12.000 m2
  Kate Totale: 1
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  walscore0 / Car-Dependent more details here

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet 3500 m2 Truall Golem

  50 Euro/m2
  3.500 m2
  size
  15 Mars, 2019

  Krahasoni