fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 6 ha Truall Industrial pothuajse ngjitur me Porto Romano me 30euro/m2

30 euro per m2
Porto Romano, Durres, ,
shto tek të preferuarat

Shitet 6 ha Truall Industrial pothuajse ngjitur me Porto Romano me 30euro/m2

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 6 hektare Truall Industrial pothuajse ngjitur me Porto Romano (projekti i ri). Trualli eshte ne ane te rruges kryesore qe futet ne port. Infrastruktura eshte ne ndertim e siper (rruga, linja elektrike dhe linja e ujit). Plani i Pergjithshem i miratuar parashikon ndertime per Industri dhe Ekonomi (100%). Koeficenti i Intensitetit eshe 1.2 dhe lejohet te ndertohet deri ne dy kate. Zona eshte ne zhvillim te shpejte, dhe cmimet po ndryshojne cdo muaj.
Shitet me 30 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 74 , Shikime Sot 2 

Adresa: Porto Romano, Durres
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëria
Id E Pronës: 44507
Çmimi: 30 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 60.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 60.000 m2
ID E Pronës: 13249
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 25mije m2 truall ne Porto Romano, Dur...

25 euro per m2
25.000 m2
sipërfaqja
18 Gusht, 2022
krahasoni

Shitet 7000m2 truall ne Gjirin Lalzit (ngjit...

80 euro per m2
7.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
17 Mars, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni