fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepen me qira apartamente prane RTSH Tirane

12 euro per m2
Rruga e Elbasanit, ,
shto tek të preferuarat

Jepen me qira apartamente prane RTSH Tirane

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepen me qira 4 apartamente te reja qe ndodhen ne katin e pare banim. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te sapo te perfunduar. Punimet si brenda ashtu edhe jashte apartamenteve jane shume cilesore. Jane tre apartamente 1+1, (me siperfaqe neto 66m2, 73m2 dhe 66m2) dhe nje apartament 3+1 me siperfaqe 127m2. Siperfaqja e pergjithshme neto eshte 332m2. Ndodhen edhe 3 garazhe ne dispozicion te ketyre apartamenteve. Ose jepen me qira vec e vec.
Pozicioni i pallatit eshte ne zemer te Tiranes, ne zonen me te kerkuar. Eshte prane shume institucioneve shteterore dhe bizneseve private. Planimetria e gjithe katit te pare eshte shume e favorshme per t’i perdorur te gjitha apartamentet si ambient zyrash, klinike, hotel (Air B&B), por edhe per banim.
Apartamentet kane sahat uji dhe dritash me vehte.
Jepen me qira te gjitha se bashku ose vec e vec.
Apartamentet jepen me qira 12euro/m2 ne muaj (duke llogaritur vetem siperfaqen neto).
Garazhet jepen me 120euro/muaj.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 59 , Shikime Sot 2 

Dokumentet
Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëria
Id E Pronës: 44524
Çmimi: 12 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 332 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 332 m2
Dhomat: 10
Dhoma gjumi: 5
Tualete: 5
ID E Pronës: 13252
Kati: pare
Kate Totale: 10
Garazh: 3
Konstruksioni: Tulla
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
walscore95 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepet me qira nje apartament ne RR. M. Shyr...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
52 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Jepet me qira apartament 3+1 me 350 euro/mua...

350 euro/muaj
75 m2
sipërfaqja
16 Maj, 2022
krahasoni

Jepet me qira apartament 2+1 prane Hotel DIP...

450 euro/muaj
94 m2
sipërfaqja
6 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni