fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 2000m2 ne hyrje te Surrelit me 40euro/m2

40 euro per m2
Surrel, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Shitet 2000m2 ne hyrje te Surrelit me 40euro/m2

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 2000m2 toke ne hyrje te Surrelit, Tirane. Toka ndodhet ne nje koder me pak pjerresi. Toka eshte e rrethuar dhe e kultivuar me ullinj 7 vjecar. Ndodhet ne nje vend te shume te qete dhe me ajer shume te paster. Eshte vetem 2 km larg Unazes se Madhe (tek Rrethrrotullimi i Farkes). Rruga e asfaltuar eshte 300 metra larg tokes. Ne afersi te tokes eshte duke u ndertuar nje ambient agroturizmi. Linja elektrike dhe linja e ujit jane afer.
Shitet me 40 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 116 , Shikime Sot 1 

Adresa: Surrel, Tirane
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëria
Id E Pronës: 44535
Çmimi: 40 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 2.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 2.000 m2
ID E Pronës: 13259
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta

Listime të Ngjashme

krahasoni
OKAZION

Shitet 5000m2 toke prane Rolling Hills, Lund...

120 euro per m2
5.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
20 Janar, 2023
krahasoni

Shitet 5000m2 prane Rrethrrotullimit te Fark...

100 euro per m2
5.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
6 Dhjetor, 2022
krahasoni

Shitet 2000m2 toke ne Farke, Tirane me 140mi...

140.000 euro
2.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
6 Dhjetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni