fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Apartament me Qira, 2+1 Rruga e Elbasanit

700 Euro
Rruga Sheh Ahmet Pazari, , ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje apartament 2+1+2banjo+2ballkone+1depo me siperfaqe 120m2 qe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri perballe Ambasades Amerikane. Punimet dhe mobilimi jane shume cilesore. Pajisjet elektro-shtepiake jane pothuajse te reja. Ka sistem kamerash ne Pallatin ku ndodhet apartamenti.
Jepet me 700 euro/muaj. Kerkohet pagesa e 3 muajve ne momentin e lidhjes se kontrates.
Per me shume info na kontaktoni.

Shikime Total: 1,967 , Shikime Sot 6 

Adresë: Rruga Sheh Ahmet Pazari
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43337
Çmimi: 700 Euro
Sipërfaqja e pronës: 120 m2
Dhoma: 3
Dhoma : 2
Tualete: 2
Kati: 4
Kate Totale: 9
Tualete: 2
Çatia: Yes
Statusi: Available
walscore92 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso
Kontraktuar

Jepet me Qira Apartament 2+1, i mobiluar, Sh...

400 euro
2
dhoma
1
tualete
May 16, 2021
krahaso

Jepet me qira apartament 1+1 tek Fusha e Avi...

27.000 leke/muaj
1
dhoma
1
tualete
75 m2
sipërfaqja
February 7, 2020
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni