fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Aktivitet Restorant Agroturizëm pranë Tiranës

,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet Bujtine e perfunduar, ne gjendje pune, me klientele dhe staf te konsoliduar. Bujtina ndodhet shume prane Tiranes.

Siperfaqja Totale e Prones eshte 18.300 m2 ose 1.83 Ha.

Ne pronesi te Agroturizmit janë:

 • Ndërtesa kryesore eshte 2 Kate + 2 Kate nentoke.
  • Kati -2 ka Ambiente sherbimi, Dhoma Teknike te ngrohjes qendrore, Kantine Vere, Ambiente Magazinimi, Pishine te Mbyllur (dimerore), Jakuzzi, Dhome Avulli, Banjo Turke
  • Kati -1 ka Ambiente SPA, Tualete per pishine, dhoma sherbimi, Pjese te pishines se mbyllur dimerore.
  • Kati 0 ose perdhè  ka dy salla Restoranti, Kuzhinen dhe Ambiente sherbimi.
  • Kati 1 ka 7 dhoma Hoteli te arreduara ne menyre unike, Ambiente sherbimi per hotelin, Verande te mbuluar me tende druri dhe mundesi shfrytezimi si restorant.
 • Pishine te Jashtme Verore
  • Pishine per te rritur 600 m2
  • Pishine per Femije
  • Beach Bar dhe Piceri 260 m2
  • Dhoma Zhveshje 150 m2
  • Ambient per shezlong rrotull pishines 1250 m2
  • Dhoma teknike
  • Tualete
 • Parkim i hapur, 3500 m2
 • AGROTURIZEM
  • Toke e Mbjelle me Perime e fruta stinore
  • Sera me perime e fruta stinore
  • Rritje Shpendesh
  • Vreshta rrushi 1500 m2
  • Ullinj, Shege, Molle, Dardha, Kumbulla, Pjeshke, Qershi, Bajame, Fiq, Hurma, Ftonj etj.

Agroturizmi ndodhet ne zone te rrethuar nga kodra te larta, pa ndotje akustike, industriale dhe natyre te bukur 12 muaj viti.

Per nje vizitë në pronë dhe çmim na kontaktoni!

Shikime Total: 2,550 , Shikime Sot 1 

Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43311
Sipërfaqja e Pronës: 18.300 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 6.500 m2
Dhomat: 18
Dhoma gjumi: 7
Tualete: 20
Kate Totale: 1
Konstruksioni: Composite
Statusi: Available
Dokumentat: Dokumenta te Rregullta Pronesie dhe Aktiviteti
Oxhak
Veranda
Pishine
Dhome Tharje
Dhome Magazine
Pamje Panoramike
Ballkon
Oborr
Parket
Pllaka
Mobilim
Kuzhine
Parkim
Ajer i Kondicionuar

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet vile trekatshe ne Prush, Tirane per 1...

190.000 euro
12
dhoma gjumi
388 m2
sipërfaqja
4 Gusht, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
 • Ndryshoni Passwordin

 • Exchange

 • Kërkoni Pronat

 • Na Kontaktoni

  • Llogaritësi i Kredisë

  Krahasoni