fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Apartament 2+1 per Shitje, Skelë, Vlorë

60.000 Euro
Rruga Kosova, Vlore,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament i tipologjisë 2+1, 82 m2, Kati i 4 i një pallat të ri. Pallati është në skelë, vetëm 200 metra nga hyrja e Portit të Vlorës dhe shëtitores kryesore të qytetit. E vendosur në një zonë të kërkuar siç është Lagjja Skelë, që është kthyer në sajë të zhvillimeve të fundit në qëndrën moderne të Vlorës, dhe fillimi i Lungomares. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndjenje plus kuzhinë, 2 dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon të madh. Pallati ka ashensor. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar, disponon dokumenta të rregullta dhe çertifikatë të përditësuar dhe shitet me çmim okazion, nën çmimin mesatar të zonës. Çmimi është 60000 Euro.

Për më shumë informacion na kontaktoni!

Shikime Total: 2,456 , Shikime Sot 5 

Adresa: Rruga Kosova, Vlore
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43300
Çmimi: 60.000 Euro
Sipërfaqja e Pronës: 82 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 82 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Kati: 4
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Çertifikatë
Pamje Panoramike
Ballkon
Pllaka
Mobilim
Kuzhine
walscore63 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet Apartament 1+1, 68m2, Kompleks Vilash...

Duke filluar nga... 2.500 Euro / m2
1
dhoma gjumi
1
tualete
68 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
krahasoni

Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

500.000 euro
200 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet apartament 1+1, 54 mije euro, Porti i...

54.000 euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
3 Nëntor, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni