fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Okazion: Shitet apartament 2+1 ne Rruga PETI, Tirane

100.000 Euro
Rruga Peti, , ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Shitet nje apartament 2+1 ne Rrugen PETI tek Kompleksi Grek, vetem 100 metra mbi rrugen dytesore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda Kompleksit. Punimet jane shume cilesore dhe shitet i mobiluar. Kompleksi eshte me porte te dedikuar. Siperfaqja eshte 98m2 ndersa siperfaqja e brendeshme eshte 74.5m2. Apartamenti ka pak a shume formen e nje vile, me porte me vehte, me verande (66m2) dhe kopesht. Eshte i organizuar ne nje sallon te madh, dy dhoma gjumi, nje banje, nje aneks gatimi dhe nje ballkon me strehe. Ka sistem ngrohje ftohje me cillera. Ka gjelberim rreth e rreth apartamentit i cili krijon nje ambient shume shlodhes.
  Shitet per arsye emigracioni.
  Cmimi 100 mije euro i padiskutueshem.
  Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149

  Loading

  Address: Rruga Peti
  City:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Albania
  Property Id: 43295
  Price: 100.000 Euro
  Property Size: 98 m2
  Property Lot Size: 0 m2
  Rooms: 3
  Bedrooms: 2
  Bathrooms: 1
  Kate Totale: 1
  Statusi: Available
  walscore31 / Car-Dependent more details here

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  Listim i Ri!

  Shitet Apartament Modern 2+1, Rezidenca Diel...

  279.900 Euro
  2
  bedrooms
  2
  baths
  120 m2
  size
  31 Janar, 2024
  krahasoni
  Listim i Ri!

  Shitet Apartament 1+1, Rezidenca Diellon, Ti...

  1.900 Euro/m2
  1
  bedrooms
  1
  baths
  61 m2
  size
  silva
  31 Janar, 2024
  krahasoni
  Listim i Ri!

  Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, T...

  2.000 Euro/m²
  1
  bedrooms
  1
  baths
  65 m2
  size
  27 Janar, 2024
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni