fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet Ambient Tregtar dhe Biznes i suksesshëm, Bllok, Tiranë!

350.000 Euro
Sheshi Wilson, Tirane, , ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet Biznes dhe Ambient Tregtar “Embeltore, Furre Buke, Bar-Kafe”

Ambienti ka një sipërfaqe prej 107m2. Ndodhet në katin përdhe të një pallati të ndërtuar në vitin 1996.Është e regjistruar si njësi. Ështe në nje kryqëzim rrugësh të populluar dhe me shumë klientë. Ndodhet prane Stadiumit DINAMO.
Pajisjet janë të gjitha prodhim Italian dhe Grek. Furra (e markes PELINI) ka një kapacitet prej 130 bukë në orë.

Ka katër banakë frigoriferikë, pesë frigoriferë inoksi, dy frigoriferë ishuj, katër tavolina inoksi, një tavolinë mermeri, nëntë rafte inoksi, dy lavamane inoksi, dhe nëntë tavolina për klientët.
Është e pajisur me sistem kondicionimi DAIKIN, me kondicionim të jashtëm.
Kontrollohet nga sistemi i kamerave. Ka edhe një televizor.

Është e rrethuar me 8 metra vetrata xhami nga të tre anët dhe është e pajisur me tenda dielli anësore.
Shitet për arsye emigracioni. Si biznes është i verifikuar si i suksesshëm dhe me klientelë të rregullt.

Çmimi 350000 euro i padiskutueshëm.
Për më shume informacion, na kontaktoni.

Shikime Total: 1,670 , Shikime Sot 7 

Adresë: Sheshi Wilson, Tirane
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43432
Çmimi: 350.000 Euro
Sipërfaqja e pronës: 107 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 107 m2
Dhoma: 2
Tualete: 1
Kati: 1
Kate Totale: 1
Tualete: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
Dokumentat: Me çertifikate Pronësie
walscore96 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Aktivitet Restorant Agroturizëm pranë...

7
dhoma
20
tualete
18.300 m2
sipërfaqja
August 23, 2021
krahaso

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tiran...

1.100 euro/m2
1
tualete
35 m2
sipërfaqja
February 25, 2021
krahaso

Shitet 60m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan...

1.500 euro per m2
60 m2
sipërfaqja
February 11, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni