fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Apartament 2+1, Rruga 4 Deshmoret, Tirane

127.000 Euro
Rruga 4 Deshmoret, Tirane, , ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament 2+1+2b+1 Ballkon, Rruga 4 Deshmorët, brenda unazës së vogël të Tiranës. Apartamenti është 102 m2 dhe organizohet në 2 dhoma Gjumi, 1 Dhomë ndjenje dhe gatimi, 2 tualete, 1 ballkon te madh dhe nje depo. Orientimi i apartamentit eshte i teri nga Jugu, me ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti gjendet ne nje lagje shume te mire, te qete dhe te paster, shume prane qendres. Eshte ne kat te dyte te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me pajisje elektroshtepiake cilesore.

Shitet 127000 Euro.

Per me shume Informacion na kontaktoni!

Shikime Total: 2,000 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga 4 Deshmoret, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43471
Çmimi: 127.000 Euro
Sipërfaqja e Pronës: 102 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 102 m2
Dhomat: 2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kati: 2
Kate Totale: 8
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni