fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 5858 m2 Toke ne Bucimas Pogradec me 90euro/m2

90 Euro/m2
Rr: Fatos Berberi, Bucimas,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet Toke Are, por brenda zones urbane, ne Bucimas, Pogradec. Toka ka një sipërfaqe prej 5858 m2. Ndodhet vetem 500 metra nga Liqeni i Pogradecit dhe prane zhvillimeve urbane te zones. Prona eshte ne afersi te Universitetit Nehemia. Momentalisht eshte pjeserisht e mbjelle me Peme frutore, Geshtenja dhe Arra. Toka eshte me dokumenta te rregullta dhe parcela eshte e permasave (31 m gjeresi X 190 m gjatesi), me dalje ne rruge.

ÇMIMI 90 Euro/m2 i diskutueshem

Shikime Total: 532 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rr: Fatos Berberi, Bucimas
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43491
Çmimi: 90 Euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 5.858 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 5.858 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available
Dokumentat: Te Rregullta
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni