fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet Apartament 2+1, 85 m2, Tiranë

85.000 Euro
Rruga Ramazan Kasa, Tirane, , ,
Shto te të preferuarat

Alban Demirxhiu

Telefoni:00355672062483
Email:alban.demirxhiu@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet Apartament i tipologjise 2+1+1+1, 85m2, i rikononstruktuar dhe i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues brenda Unazes se vogel, perballe shkolles Harry Fultz. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e bashkengjitur me aneks kuzhine dhe ballkon i cili momentalisht eshte i mbyllur per t’ju shtuar hapesires se ndenjes. Apartamenti ka Planimetri funksionale te rregullt dhe orientim Jug – Perendim – Veri i cili mundeson ndricim dhe ajrim optimal ne te gjitha stinet. Vendodhja strategjike midis Zogut te Zi dhe Stacionit te Trenit, dhe afersia me Unazen i japin apartamentit nje pozicion strategjik jo vetem per banim por edhe si mundesi investimi. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta dhe eshte i rivleresuar. Per me shume informacion na kontaktoni.

Shikime Total: 634 , Shikime Sot 8 

Adresë: Rruga Ramazan Kasa, Tirane
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43496
Çmimi: 85.000 Euro
Sipërfaqja e pronës: 85 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 85 m2
Dhoma: 2
Dhoma : 2
Tualete: 1
Kati: 5
Kate Totale: 5
Çatia: Yes
Statusi: Available
ballkon
pllaka
mobilim
kuzhine

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Apartament 2+1, buzë Rrugës së Durrës...

98.000 Euro
2
dhoma
1
tualete
73 m2
sipërfaqja
November 2, 2021
krahaso

Shitet Apartament 2+1, Rruga 4 Deshmoret, Ti...

127.000 Euro
2
dhoma
2
tualete
102 m2
sipërfaqja
October 12, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni