fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shiten 15 Dynym Toke ne Jale, buze Detit, Vlore

100 Euro/m2
Jale, Vlore, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 15 000 m2 Toke ne Bredetin e jonit, Jale, Vlore. Toka ndodhet ne Bregdetin e Jales, Prane Gjirit te Akuariumit, pike Turistike. Ka pozicion te favorshem per zhvillime turistike vila, hotele dhe madhesia e parceles e ben te favorshme per zhvillim. Pamja nga Deti me se shumti por edhe nga Mali eshte natyre e virgjer.

Çmimi 100 Euro / m2

Per me shume informacion na kontaktoni!

Shikime Total: 615 , Shikime Sot 1 

Adresa: Jale, Vlore
Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43516
Çmimi: 100 Euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 15.000 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shiten 30 Dynym Toke, Livadh, Himare, Vlore

100 Euro/m2
30.000 m2
sipërfaqja
28 Tetor, 2021

Krahasoni