fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERBEJ

98.000 euro
Rruga FORTUZI, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERBEJ

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament 2+1 qe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ne Rrugen FORTUZI. Pallati eshte ndertuar ne vitin 1995. Siperfaqja e apartamentit eshte 70m2 (ne certifikate eshte 57m2). Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i mobiluar. Orientimi eshte Jugperendim. Ka vend parkimi perpara pallatit.
Eshte vetem 8 minuta nga Sheshi SKENDERBEJ.
Zona eshte shume e qete dhe e kerkuar. Shume i pershtatshem per ta dhene me qira.
Eshte me dokumente te rregullta ligjore.
Shitet 98 mije euro. Cmimi i diskutueshem.
Per me shume info, na telefononi.

Shikime Total: 139 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga FORTUZI, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëria
Id E Pronës: 44492
Çmimi: 98.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 70 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 70 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
ID E Pronës: 13241
Kati: 4
Kate Totale: 6
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
walscore92 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
krahasoni

Shitet apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes, T...

63.000 Euro
1
dhoma gjumi
79 m2
sipërfaqja
26 Korrik, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni