fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
Autostrada Tirane-Durres, Kilometri 9, ,
shto tek të preferuarat

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje truall shume prane Autostrades Tirane – Durres. Trualli eshte 2800m2 dhe ndodhet ne Zonen Industriale te Qafes se Kasharit. Lejohet ndertimi i kapanoneve dhe fabrikave deri ne 4 kate. Koeficenti i Intensitetit eshte 2.6. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.
Eshte me dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet me 120 euro/m2. Cmimi i padiskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 90 , Shikime Sot 3 

Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Kilometri 9
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëria
Id E Pronës: 44494
Çmimi: 336.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 2.800 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 2.800 m2
ID E Pronës: 13242
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
krahasoni

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
29 Mars, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni