fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Jepet me Qira Apartament, Rruga Dervish Hima, Tirane

1.500 Euro / muaji (neto)
Rruga Dervish Hima, , ,
shto tek të preferuarat
new offer

Silvana Demirxhiu

Phone:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Jepet me qira Apartament me sipërfaqe 125.5 m2. Apartamenti ndodhet në katin e tetë banim dhe përbëhet nga një dhome dite (zone ndejtje, zone ngrënie dhe zonë gatimi), dy dhoma
  gjumi, dy tualete, nje depo dhe dy ballkone ku sipërfaqja e njerit ballkon i është bashkengjitur dhomës së ditës. Apartamenti është i sapo investuar dhe është i mobiluar në mënyrë tepër bashkëkohore. Objekti ku ndodhet prona është ndërtese e re, me lartësi 9 kate e ndërtuar rreth vitit 2000 dhe është në kushte të mira ndërtimore. Lidhja mes kateve realizohet me shkallë dhe me ashensor.

  Gjendja aktuale dhe investimi teknik
  Apartamenti është i orientuar nga Lindja, dhe të gjitha ambientet kanë pamje panoramike të qendrës së Tiranës. Dritaret e medha në formë vetratash bejne te mundur ndriçim të bollshëm natyral dhe ventilim te gjithe apartamentit.

  Punimet e kryera në apartament janë bashkekohore dhe me teknologji te perparuar EE and ECO.

  Rifiniturat:
   Vetrata jane me dopjoxham termik PVC te markes gjermane REHAU.
   Sistemi elektrik eshte qendror, e me konkretisht i perket tipologjise VIMAR By-me Smart Home, sistem ky i gjenerates se fundit per menaxhimin dhe kontrollin teresorte apartamentit.
   Sistemi i kondicionimit (ngrohja dhe ftohja) eshte sistem qendror me parametra bashkekohor per eficencen e energjise. Me konkretiksht, eshte instaluar sistem mini VRV Daikin, klasi A+ Inverter dhe jane perdorur pajisje te brendshme kanalore.
   Sistemi hidraulik, e me konkretiksht ngrohja e ujit realizohet me sistem qendror, me pompe nxehje klas A+, tip kondicioneri duke rritur keshtu eficencen e energjise dhe nivelin e kursimit.
   Muret e brendshem dhe ata perimetral jane mjaft cilesor, me fiber minerale dhe dopio laster diamanti per termicitet dhe akustike me te mire.
   Tavanet po ashtu jane me fiber minerale dhe tek laster diamanti per termicitet dhe akustike me te mire dhe jane te pajisur edhe me elemente dekorative gipsi.
   Dyshemeja eshte e veshur me parket druri. Soleta e saj eshte e veshur me gome akustike mbi te cilen jane kane kapur binare per ngritje dhe mbi binare jane vendosur lastra ABS 1 cm per izolim me te mire. Mbi keto lastra eshte shtruar parketi i drurit me spesor 2.6cm.
   Tualete jane me ngrohje me fibra karboni.
   Dera kryesore e hyrjes dere e blinduar.
   Dyert e brendshme jane prej druri.
   Tualetet jane te veshur me pllaka.

  Cmimi i Apartamentit eshte 1500 Euro/muaji neto.

  Loading

  Address: Rruga Dervish Hima
  City:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Albania
  Property Id: 44658
  Price: 1.500 Euro / muaji (neto)
  Property Size: 126 m2
  Property Lot Size: 126 m2
  Rooms: 3
  Bedrooms: 2
  Bathrooms: 2
  ID E Pronës: 10046
  Kati: 8
  Kate Totale: 9
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Dhome Magazine
  Pamje Panoramike
  Ballkon
  Parket
  Pllaka
  Mobilim
  Kuzhine
  Ashensor
  Parkim
  Ajer i Kondicionuar
  walscore95 / Walker's Paradise more details here

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Jepet me qira Apartament, 2+1, Xhamllëku, Ti...

  35.000 Lek / muaji
  2
  bedrooms
  1
  baths
  87 m2
  size
  24 Maj, 2023
  krahasoni

  Apartament 2+1 me Qira, Vizion Plus, Don Bos...

  500 Euro / muaji
  2
  bedrooms
  1
  baths
  104 m2
  size
  21 Maj, 2023
  krahasoni
  Ekskluzive

  Jepet me qira Apartament 2+1, Vila L2, Astir...

  430 Euro / muaji
  2
  bedrooms
  2
  baths
  110 m2
  size
  14 Prill, 2023
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni