fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes, Tiranë

63.000 Euro
Rruga Kastriotet, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament 2+1 në katin e shtatë të një pallati të ri pranë Kthesës së Kamzës. Pallati ndodhet në rrugën kryesore sapo kalon Terminalin e Autobuzëve. Sistemimi i truallit të pallatit është i mirë-administruar dhe të jep mundesinë për një vend parkimi. Zona është shumë e volitshme per akses në transportin publik, dhe për afërsinë qe ka me bizneset ne Autostradë, dhe lidhjet me te gjitha rrugët kryesore. Apartamenti ka siperfaqe 79m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, dy dhoma gjumi, një banjë dhe një ballkon të madh. Eshte gjysem i mobiluar. Pallati ka ashensor.
Disponon dokumenta të rregullta dhe certifikatë.
Shitet 63 mije euro.
Për më shume informacion, na kontaktoni.

Shikime Total: 218 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga Kastriotet, Tirane
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 44151
Çmimi: 63.000 Euro
Sipërfaqja e Pronës: 79 m2
Dhomat: 2
Dhoma gjumi: 1
Kati: 7
Kate Totale: 10
Garazh: jo
Konstruksioni: Kompozit
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Te Rregullta
Pamje Panoramike
Ballkon
Pllaka
Kuzhine
Ashensor
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni