fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet 6900m2 toke ne Theth me 50 euro/m2

50 euro per m2
Theth, Shkoder
shto tek të preferuarat

Kristaq Gerveni

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Shitet nje toke 6900m2 ne Theth. Toka ndodhet midis rruges kryesore dhe nje perroi. Ka pamje te mrekullueshme te Lugines se Thethit. Eshte me certifikate.
  Shitet nen cmimin e zones.
  Cmimi 50 euro/m2
  Per me shume info, na kontaktoni

  Loading

  Adresa: Theth, Shkoder
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Shqipëri
  Id E Pronës: 44114
  Çmimi: 50 euro per m2
  Sipërfaqja E Pronës: 6.900 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
  Dhomat: 0
  Dhoma gjumi: 0
  Tualete: 0
  Kate Totale: 1
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: certifikate

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  SHITUR

  Shitet 5000m2 toke prane Rolling Hills, Lund...

  120 euro per m2
  5.000 m2
  Sipërfaqja
  kris-gerveni
  20 Janar, 2023
  krahasoni

  Shitet 10mije m2 toke ne Velipoje me 80euro/...

  80 euro per m2
  10.000 m2
  Sipërfaqja
  kris-gerveni
  6 Dhjetor, 2022
  krahasoni

  Shitet 5000m2 prane Rrethrrotullimit te Fark...

  100 euro per m2
  5.000 m2
  Sipërfaqja
  kris-gerveni
  6 Dhjetor, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni