fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 6900m2 toke ne Theth me 50 euro/m2

50 euro per m2
Theth, Shkoder
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje toke 6900m2 ne Theth. Toka ndodhet midis rruges kryesore dhe nje perroi. Ka pamje te mrekullueshme te Lugines se Thethit. Eshte me certifikate.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 50 euro/m2
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 184 , Shikime Sot 1 

Adresa: Theth, Shkoder
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 44114
Çmimi: 50 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 6.900 m2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: certifikate

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 4500m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, ...

90 euro per m2
4.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
27 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 7000m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, ...

50 euro per m2
7.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
27 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mij...

5.000 euro per m2
4.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni