fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Okazion: Shitet 1170m2 truall tek Vilat Gjermane

350.000 euro
,
shto tek të preferuarat

Okazion: Shitet 1170m2 truall tek Vilat Gjermane

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Okazion: Shitet 1170m2 truall i lire ne nje pozicion shume te bukur ne koder perballe jugut. Eshte i pershtatshem per ndertim pallati, hoteli, shkolle etj. Koeficenti i intensitetit eshte 2.6 (pra ndertohen mbi 3000m2 ndertim). Ndodhet tek Vilat Gjermane prane nje rruge kryesore. Eshte zone e qete dhe me gjelberim. Eshte vetem 5 minuta larg Parkut Kompetar te Liqenit te Tiranes. Shitet 350 mije euro (i padiskutueshem). Per me shume informacion, na telefononi ne nr telefonit 0698973149.

  Loading

  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Albania
  Id E Pronës: 20436
  Çmimi: 350.000 euro
  Sipërfaqja E Pronës: 0 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 1.170 m2
  Dhomat: 0
  Dhoma gjumi: 0
  Tualete: 0
  Kate Totale: 1
  Statusi: Available

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  OKAZION

  Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

  180.000 Euro
  3
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  144 m2
  Sipërfaqja
  21 Korrik, 2023
  krahasoni
  SHITUR

  Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

  10.000 leke te reja/m2
  1.500 m2
  Sipërfaqja
  kris-gerveni
  16 Shkurt, 2023
  krahasoni

  Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

  336.000 euro
  2.800 m2
  Sipërfaqja
  kris-gerveni
  21 Tetor, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni