fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Shitet 2.7 hektare toke bujqesore ne Lushnje

300 leke/m2
Lushnje,
shto tek të preferuarat
Shitet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Property Description

Shitet 2.7 hektare toke are ne afersi te Lushnjes. Toka eshte ne zone shume pjellore, me kanal ujites dhe kanal kullues afer. Eshte e drenazhuar dhe e pershtatshme per kultivimin e kulturave te ndryshme. Ka dokumente te rregullta. Shitet 300 leke te reja per m2. Per me shume info, na telefononi ne 00355698973149.

Loading

Address: Lushnje
City:
Shteti/Qarkut:
Country: Albania
Property Id: 20442
Price: 300 leke/m2
Property Size: 0 m2
Property Lot Size: 27.000 m2
Rooms: 0
Bedrooms: 0
Bathrooms: 0
walscore0 / Car-Dependent more details here

Listime të Ngjashme

Shitet 2.7ha toke bujqesore ne Lushnje

300 leke te reja per m2
8 Shkurt, 2020

Shitet 6 hektare toke bujqesore me 300leke/m...

300 leke/m2
alba-gerveni
17 Dhjetor, 2019
 • Reset Password

 • Exchange

 • Kërkoni Pronat

 • Na Kontaktoni

   Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
   Me respekt, MARSIAL Real Estate!
   Agjensia juaj e Pronave!

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni